Klik - Život na dálkové ovládání

Klik - Život na dálkové ovládání

Americký architekt Michael Newman, který žije téměř obyčejný život, má dům, hezkou ženu a dvě děti. Jediné co ho ale tak trochu trápí je čas. Nestíhá se věnovat zároveň rodině a práci.

Hlavní děj Klik - Život na dálkové ovládání

Jednoho dne se dostane k divnému chlapíkovi jménem Morty. Ten prodává v obchodu se všelijakými věcmi. Michael potřebuje univerzální ovladač, a ten taky dostane, ale přijde na to, že ovladač umí kromě vypnutí televize i zastavit a posouvat čas. Michael toho začne využívat, a ovladač si zapamatuje co kdy posune a to pak dělá pořád, takže Michael celý život přeskakuje.

Klik - Život na dálkové ovládání ke shlédnutí

Během cesty časem se stává úspěšnějším architektem, ale má to háček. Ztrácí svou ženu i děti, jeho otec umírá a on sám také. Ovšem Michael se probudí na posteli v obchodě, kde před x-lety koupil ovladač a celý Klik začíná znovu.

Klik - Život na dálkové ovládání ke stažení

Klikni na tlačítko To se mi líbí a zobrazí se ti odkazy ke stažení filmu,
můžeš napsat i nějaký komentář ;-)

Podobné online filmy

 • Iron Man

  Iron Man

  Novinkou filmového plátna se stal na jaře 2008 dlouho očekávaný snímek Iron Man, další ze superhrdinů od režiséra Jona Favreaua. Iron Man…

 • Bathory

  Bathory

  Historicko dramatický žánr se snoubí ve velkofilmu Bathory, snímku mapujícím z poněkud jiného úhu než uvádějí obvyklé prameny příběh…


Nejnovější filmy

 • Transformers 3: Temná strana Měsíce

 • Deník princezny 2: Královské povinnosti

 • Deník princezny

 • Star Trek X: Nemesis